Більшість співробітників атакованого підприємства встигли спуститися в укриття, стверджує влада.
У Воронежі внаслідок українського ракетного удару загинули п’ятеро людей. Про це напередодні повідомив губернатор регіону Олександр Гусєв після розширеного засідання обласного оперштабу.
За його даними, ще декілька десятків людей постраждали, але більшість із них відпустили з медустанов після надання допомоги.
Гусєв не згадав назви підприємства, що потрапило під атаку, але зазначив, що “найбільших пошкоджень зазнало промислове підприємство в лівобережній частині Воронежа, на якому виникла пожежа”. Наразі там продовжуються “роботи з розбору” завалів.
Також внаслідок атаки “при падінні уламків” у 10 житлових багатоповерхівках виявилися пошкоджені фасади та скління. Крім цього, пошкоджено шість приватних будинків та надійшло близько 50 звернень про пошкодження автомобілів.
За словами Гусєва, виміри не показали перевищення допустимих концентрацій небезпечних речовин у повітрі через пожежу.
Губернатор також зазначив, що більшість співробітників атакованого підприємства встигли спуститися в укриття і, “незважаючи на значні пошкодження будівлі, залишилися неушкодженими”, а постраждали ті, хто “проігнорував попередження про ракетну небезпеку”.
При цьому чиновник пообіцяв, що влада виплатить сім’ям загиблих по 1 млн рублів, а тим, хто отримав серйозні поранення – по 300 тис. рублів.
Увага, відео містить нецензурну лексику!
Нагадаємо, 22 червня українські військові завдали ракетного удару по оборонному заводу у Воронежі. Мова йде про Воронезький завод напівпровідникових виробів Сборка (ВЗНВ-С).Він виготовляє електроніку, що використовується в ракетах, зокрема, і для ОТРК Іскандер.
Також напередодні стало відомо, що Сили оборони уразили центр космічного зв’язку в підмосковній Дубні. Також під удари потрапили інші важливі цілі рашистів.